ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی( بخش چهارم)

ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی( بخش چهارم)

طراحی دکوراسیون داخلی نیاز به مهارت و دانش خاصی دارد که برای داشتن یک دیزاین لاکچری باید حتما از کارشناسان حرفه ایی و آرشیتکت های ماهر استفاده کنید و یا آگاهی لازم را به دست آورید. در مقالات قبل شما را با ترفند هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کردیم و مطرح کردیم که برای داشتن یک طراحی داخلی زیبا با چیدمان خاص باید به موارد زیر دقت کنید:

  • رنگ ها
  • طرح و نقش
  • استایل دکوراسیون داخلی
  • کاغذ دیواری و پارچه دیواری
  • ترکیب و بافت

نحوه انتخاب و تاثیر رنگ، طرح و نقش و کاغذ دیواری یا پارچه دیواری را به شما معرفی کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد استایل دکوراسیون داخلی اطلاعات بیشتری را در ختیارتان قرار دهیم.

استایل دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک همیشه جایگاهی ویژه در بین طرفداران خود داشته است. برای داشتن یک دیزاین داخلی کلاسیک، زیبا و منحصر به فرد باید به نورپردازی در منزل و نحوه چیدمان مبل و انتخاب پرده ها بسیار دقت داشته باشید.

انتخاب مبل در طراحی داخلی نقش بسیار مهمی بر عهده دارد. علاوه بر اینها باید دانش کافی در مورد نحوه چیدمان اکسسوری و وسایل منزل را داشته باشید. برای چیدمان وسایل منزل علاوه بر توجه به مدرن بودن طراحی داخلی بهتر است به قواعد و قوانین فنگشوی نیز آشنایی داشته باشید.

در استایل دکوراسیون داخلی توجه به رنگ، طرح و نقش که در مقالات قبل توضیح دادیم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. در استایل دکوراسیون داخلی باید ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید چه سبکی را برای طراحی دکوراسیون داخلی انتخاب کنید، آیا از سبک چیدمان مدرن خوشتان می ید یا از سبک کلاسیک و وینتِیج؟ آیا می خواهید یک دیزاین لاکچری داشته باشید؟ هنگامی که به این موارد پاسخ دادید باید به انتخاب مبل، پرده، نوع کفپوش، چیدمان و … دقت کنید. مناسب با سبک چیدمان و استایل دکوراسیون داخلی باید تصمیم بگیرید که آیا از پارکت برای کفپوش استفاده کنید یا از سنگ، سرامیک، لمینت و یا موکت؟

درباره نويسنده

دیدگاه خود را ثبت کنید

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram